vyhoda
OD ROKU 1992 
vyhoda
PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP
vyhoda
KOMPLEXNÍ SLUŽBY
vyhoda
DLOUHOLETÁ PRAXE
Přeprava osob, která patří mezi jednu z našich hlavních činností, je realizována našimi malými a středními luxusními autobusy. Přeprava osob zahrnuje nejrůznější druhy přepravy, poskytujeme transfery, okružní jízdy, výlety, svatby, dále je zajišťována také tuzemská a zahraniční zájezdová doprava pro cestovní kanceláře, firmy, školy i soukromé osoby. Dbáme na to, aby i přeprava osob měla svou kulturu a snažíme se o maximální spokojenost našich zákazníků.
Zájezdová doprava je zabezpečována našimi luxusními klimatizovanými autobusy značek Mercedes, SOR, MAN, BMC nebo Renault s kapacitou od 19 do 53 míst. Nejčastěji je zájezdová doprava realizována pro cestovní kanceláře, pořádající různé zájezdy, výlety a akce. Zájezdová doprava zahrnuje jak zahraniční, tak i tuzemské cesty.
Pro menší skupinku osob je vhodnější doprava minibusem. Doprava minibusem je naší firmou zajišťována vozem Mercedes Sprinter Long. Doprava minibusem od naší společnosti je maximálně pohodlná, vůz disponuje například klimatizací, lednicí, TV, DVD, CD a dalším příslušenstvím.
Pronájem autobusu dnes představuje již cenově velice přístupnou a efektivní možnost přepravy většího množství osob. Pronájem autobusu si pravidelně objednávají například školy, firmy, ale i soukromé osoby. Pokud máte o pronájem autobusu zájem, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poskytneme bližší informace.

Bus service Martin Berka

Dear business partners, our company works in the coach transport business since 1992 with high quality references from all of Europe. It would be our pleasure, if we can offer you transport of persons in small foreign luxury buses.

Offer